Realizace osvětlení

Vyberte si u nás z nabídky jedinečných světel a designového nábytku od předních světových tvůrců. Svěřte nám své představy, jak by měl působit váš domov, obchod, kancelář či konferenční sál. Má být moderní, dynamický, intimní, dávat pocit bezpečí, inspirovat? S našimi specialisty najdete to nejlepší řešení. Ať už půjde o jedno svítidlo, ucelený světelný projekt nebo komplexní návrh interiéru. Zajistíme i realizaci a vše dotáhneme do nejmenšího detailu.

Realizace interiérů

Našim klientům nabízíme také komplexní realizace interiérů. Všechny projekty tvoříme společně a na míru tak, aby Vám nový domov, kancelář nebo showroom dokonale padl. Řekněte nám, co chcete, a my Vás zahrneme relevantními návrhy odpovídajícími Vašim požadavkům. Pak zařídíme realizaci vybraného návrhu, zkoordinujeme dodavatele, dohlédneme na fakturaci a čerpání Vašich prostředků, zařídíme vše potřebné na úřadech, ohlídáme dodržování termínů a postaráme se, aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.  

Realizace Interiérů Bulb (PDF)

Služby zákazníkům

Milujeme design a sledujeme nejnovější světové trendy. Zastoupení toho nejlepšího z nich najdete v našem katalogu, který neustále doplňujeme a inovujeme. Ale ještě mnohem raději se s vámi o vašich přáních pobavíme osobně. Najdeme spolu kombinaci designu, barev, kvality a účelnosti, který vám bude nejlépe vyhovovat. Postaráme se pak o rychlou a odbornou instalaci všech prvků.

Jsme spokojeni tehdy, pokud se nám podaří překonat vaše očekávání.    

Servis

Naše zboží je vysoce kvalitní a se zárukou od předních světových firem. Pokud budete potřebovat jakkoliv pomoci s jeho servisem, obraťte se na nás prosím pomocí formuláře níže.

Servis osvětlení