Jedinečné designové osvětlení do každého interiéru

Jedinečné designové osvětlení do každého interiéru

Stropní i závěsné osvětlení je jedním z detailů, které mají zásadní podíl na celkovém vyznění celého interiéru. A právě na podzim a v zimě je téma interiérového osvětlení velmi aktuální, neboť během krátících se dnů a prodlužujících se nocí používáme svítidla snad i více, než by nám bylo milé… Proto je žádoucí obklopit se svítidly, která budou nejen praktická, ale také zajímavá na pohled.

Designové osvětlení jako dekorační prvek

Moderní designové osvětlení se nese ve znamení kvalitních materiálů, které dávají vyniknout propracovaným liniím a tvarům. Možná se vám to nezdá, ale právě designové osvětlení se může stát velmi zajímavým prvkem, který každý interiér pozvedne na vyšší úroveň a dodá mu osobitý ráz.

Současný trend minimalisticky pojatých interiérů totiž nedává příliš mnoho prostoru menším dekoracím a do centra pozornosti se dostávají spíše výrazné větší kusy, zejména originální solitéry a designová stropní i závěsná svítidla. Proto se nebojte experimentovat a vyberte si moderní extravagantní osvětlení, které za všech okolností upoutá pozornost.

Luxusní designové osvětlení do vašeho domova

Přesvědčte se o tom, že designová stropní svítidla budou tou pomyslnou „třešničkou na dortu“ při zařizování vašeho domova. Nápadité osvětlení v moderním provedení se bude skvěle vyjímat nejen nad konferenčním stolkem nebo jídelním stolem, kde bude v opravdovém centru pozornosti, ale své místo nalezne také ve vstupní části nebo ložnici. Zkrátka všude tam, kde se chcete cítit příjemně a komfortně. Tak je tomu i v případě designových svítidel nizozemské značky Moooi, která se za dobu své existence stala uznávanou zejména díky svému inovativnímu a neotřelému pohledu na design.

Reprezentativní designové osvětlení pro vaši firmu

Ovšem moderní designové osvětlení má co říci i v případě zařizování firemních prostor, kde je ještě více dbáno na jednoduchý, nicméně originální design. Vždy je totiž třeba mít na paměti důležitost prvního dojmu. Celek zkrátka dělají i ty nejmenší detaily, které není radno podcenit. Takže i moderní designové osvětlení hraje při výsledném vyznění celého prostoru velmi důležitou roli.

Neméně široké uplatnění nalezne originální osvětlení v hotelových, restauračních, kavárenských a dalších prostorech, kde je rovněž kladen velký důraz nejen na účelnost, ale také tak na nápaditost a originalitu. V této souvislosti rozhodně stojí za zmínku podivuhodná svítidla Foscarini, která vznikají pod taktovkou předních světových designérů a která vás nápaditým způsobem odliší od konkurence.

Inspirujte se nejmodernějšími trendy v oblasti designových svítidel a rozhodně nebudete litovat. Spojení kvalitních materiálů a propracovaného designu jistě přesvědčí i vás, že právě moderní osvětlení je to, co vašemu domovu chybí!

Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře.